článek

DÁŠ JIM ŠANCI? Variabilní Status, Radúz, Brilliant Bet, La Resistance  

 

autor: Roman Cintl (CCQ) / DÁŠ JIM ŠANCI?

První jména, která nám napsali email a dostávají prostor pro svou tvorbu, jsou zde. Během pár dní nám přišli desítky e-mailů. Postupně odpovíme všem. Dnes je tu první čtveřice jmen, které nejspíše neznáte, ale možná ano. Úkolem tohoto projektu je dát prostor všem, co se chtějí prosadit a mají odhodlání na tom tvrdě makat. Třeba se mezi nim najdou tací, co přinesou hudbu, která nás bude bavit ve dne v noci, v dobrém i zlém. Níže najdete anketu, kde jsou jména z článku uvedena. Tato anketa se bude pravidelně aktualizovat pod každým článkem a hlasy se budou automaticky sčítat za každého z vás, který se rozhodne hlasovat, ať už v tomto článku nebo v dalším. Vaším hlasem podáváte jedinci nebo skupině vy jako první svou pomocnou ruku a pokud hlasy promluví velkým počtem, potom jsme na řadě my. Nyní se vám svými slovy představují Variabilní Status, Radúze, Brilliant Bet a La Resistance.

Více informací o projektu: Dáš jim šanci?
Pokud i vy máte zájem, napište nám na email redakce@mafiarecords.cz a my vám zpětně zašleme více informací pro samotné zájemce.


Variabilní Status
Zdravim. Moje umělecké jméno je Variabilní Status. Jsem muzikant z Velkého Meziříčí. Na rok 2012 mám v plánu po dvou letech, kdy jsem se věnoval pouze produkci beatů, vydat EP cca o deseti tracích. Instrumentální stránku věci i rap a zpěv (respektive silněji intonované části) si obstarám jen já sám. Jako ochutnávku posílám intro k EP s názvem Kambek. Ačkoliv si zakládám na výpovědní hodnotě, tak bych zrovna u téhle věci nečekal příliš hodnotný text, jako spíš "výkřik do světa, že jsem zpátky" :)

Variabilní Status - Kambek

Radúz
Pochádzam zo západného Slovenska, z malého mestečka na Záhorí, ktoré sa volá Holíč. Mám 27, rapujem asi od 18, s kamošmi, v crew HomoPacients. Som z hudobnej rodiny a viem hrať na husle a bicie. Cca rok robím na albume, ktorý by mohol byť vonku niekedy na jar. Hostí bude minimum (co sa tyka emcees). Som muzikálne založený človek a snažím sa byť kreatívny. Nemám rád hlúpych a lenivých ľudí :)

Radúz - Vim kam mírim

Brilliant Bet
Moje meno je Brilliant Bet. Som mladý slovenský rapper, spevák a producent z Ružomberka. Doteraz som vydal dva mixtape (jeden z nich bolo demo nahrávané doma v detskej izbe) a druhý mixtape "B?T Romance" sa aj objavil v jednom článku na Mafiarecords.cz. Tvorím asi od roku 2006, prvé skladby pod týmto umeleckým menom som dal vonku až koncom roka 2010. Snažím sa robiť viaceré štýly rapu, neobmedziť sa iba na jeden a ten robiť celý život. Aktuálne som vydal svoj tretí mixtape "L.A.B.R.", ktorý slúži ako narodeninový darček ľuďom a je predzvesťou ďalšieho (a možno aj posledného) mixtapu. Na "L.A.B.R." sa nachádzajú skladby, ktoré vznikli počas nahrávania toho ďalšieho mixtapu, ale nebudú tam a tiež skladby, kde som hosťoval iným rapperom.


Brilliant Bet - Príliš veľa (L.A.B.R. mixtape)

La Resistance
La Resistance je opavská hip-hopová kapela skládající se ze tří členů : Mike Angelow, Johny HoneyCake a Stray Side.
Za dobu své existence stihla kapela La Resistance vydat 2 studiové EP s názvem Zrcadla a Dilema, kde spolupracovali např. se jmény jako: Delik, Fosco Alma, DJ Lowa a další. 1.1.2012 vyšel jejich první mixtape s názvem Restart, ke kterému byly natočeny již dva videoklipy a první singl s názvem Nevyměním se 3 měsíce držel v hitparádě rádia KISS v první desítce. V současné době pracuje člen kapely La Resistance Mike Angelow na své sólové desce a do konce roku plánují vydat oficiální debutové album.

Stahuj Restart Mixtape

La Resistance - Nikdy (official HD video)


BlueBoard.cz


autor článku: download: Roman Cintl
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    

 1.  Admin  

Anketu jsme anulovali, veškeré hlasy jsme zálohovali a všichni mohou hlasovat znovu, stejně jako umělci mohou využít znovu možnost poslat své skladby, informace i tom, že vydávají Ep, videoklip apod. Nejde o anketu, ale umělce, kterým dáváme prostor. Anketa je druhotná věc, kde vyjadřujete, že si umělci zaslouží větší podporu.
26.03.2012 21:32:09   
 2.  Darwin  

pecka najvjetčí...
24.03.2012 07:51:47   
 3.  jordan  jordan@seznam.cz

Raduz je nejteplejší a nejlepší :o))
20.03.2012 14:53:59   
 4.  Roman C.  

Zane: Mohou i producenti :)
18.03.2012 23:35:10   
 5.  Zane  

A to můžou jenom rapeři?? Nebo i producenti poslat odkaz na beat??
17.03.2012 01:44:26   
 6.  Rešpekt_ONE  rkulacs@atlas.sk

Ok poslal som vam e-mail aj s tým odkazom na skladbu..
16.03.2012 14:20:25   
 7.  admin  

nemusí být, může být například soundcloud apod. Důležité je, aby se dala embedovat
16.03.2012 13:10:42   
 8.  Moje meno  

Zdravím treba do e-mailu poslat skladbu ktora je na YOUTUBE?
16.03.2012 09:04:19   

galerií: 0   komentářů: 8   zobrazeno: 6380x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ