článek

DÁŠ JIM ŠANCI?  Motla, Evangelist, Erik Novak, Lowo, Llacosti  

 

autor: Roman Cintl (CCQ) / šance

Další pětice jmen si jdem za svým cílem, prostřednictvím nás se vám chtějí předvést a doufají, že právě vy jim dáte hlas a pomůžete jim ve snaze prosadit jejich tvorbu. Níže nezapomeňte hlasovat, anketa se bude pravidelně aktualizovat pod každým článkem a hlasy se budou automaticky sčítat za každého z vás, který se rozhodne hlasovat, ať už v tomto článku nebo v dalším. Vaším hlasem podáváte jedinci nebo skupině vy jako první svou pomocnou ruku a pokud hlasy promluví velkým počtem, potom jsme na řadě my. Dnes se vám tedy představuje pětice jmen Motla, Evangelist, Erik Novak, Lowo a Llacosti.

Více informací o projektu: Dáš jim šanci?
Pokud i vy máte zájem, napište nám na email redakce@mafiarecords.cz a my vám zpětně zašleme více informací pro samotné zájemce.


Motla (rap)
Zdravím všechny čtenáře Mafiarecords říkaj mi Motla je mi 18let pocházím ze severu Čech z města Most rap jedu asi tak od 15let co sem začal jen tak sám pro sebe postupem času sem se dal do kupy s kámošem co si říká Mephisto a udělali jsme crew Nová eminence po roce se naše crew rozpadla a jel sem si sólo v roce 2010 sem se dal do kupy s kejmošem Pechi Vole Vonlajnem a jedu sním až do teď za crew Bukkake a Wetchy začínali jsme ve 2 lidech teď je nás 5 Já,Pechi,Vova,Kolis a Frost za sebou mam hromadu skladeb a pořád se cejntíme fit tímto článkem by sem chtěl sem prezentovat skladbu s názvem Perfekt kde si jedu jako 2 sloku já snad se bude líbit.


Evangelist (rap)
Takže ahoj, zdravím všechny příznivce HIP HOPU, nazývám se EvangelisT. Všeobecně hudbě se věnuji, už dlouhé roky. Samotnému HIP HOPU se věnuji 3 roky. Proč zrovna HIP HOP??? Je to jednoduché? HIP HOP a RAPP je pro mě důležitý je to zkrátka jaká si možnost promluvit o tom co tě zrovna baví nebo sere a také ti ukáže to jaký má smyls věřit a nevěřit. Nevydal jsem toho moc, ale vše co jsem vydal, šlo ze mě tak jak jsem to zrovna v té době cítil, tak že můj Rapp je čistě příběhový. Nenajdeš v něm žádné fejky, žádnou faleš prostě nic, krom reality se kterou se potýká denně každý z nás. Moje TEXTY mají hlavu a patu, což v poslední době kolikrát i u některých autorů nenajdete. Pro prezenci v téhle možnosti se zviditelnit prostřednictvím Mafiarecords, jsem si vybral Track, který nese název Česko v Úpadku. Chtěl jsem tím vyjádřit jaký si pocit nespokojenosti a naděje pro prosté lidí, kteří se v dnešní době v této situaci nemají zrovna nejlíp.


Erik Novak (produkce)
Takze, mojou predstavou prezentovat seba je, priniest na Slovensku a Cesku hudobnu scenu viac hudby zo zapadu tym mam na mysli R&B, Soul, Funky, pop ? Mojim hlavim cielom je robit R&B veci s zivou kapelou ten to prave americke R&B, ktore sa mi po dlhych rokoch zitia v USA tak troska dostalo pod kozu . Myslim si ze mat sebavedomie v hudbe je niekedy na mieste a preto si myslim ze moja tvorba je a bude dost lakava a atraktivna pre nadsencov tychto stylov hudby . Mam pripravovane songy v slovencine ale aj anglictine a snazim sa vyuzivat aj spoluprace s rapermi ako aj v mojej najnovsiej skladbe s raperom so Slovenska Dusanom Paskom alias Last Bonuss . Takze v skratke tolko co ponukam a by som chcel prezentovat.


Lowo(rap)
Moje meno je Lowo. Pochádzam zo severného slovenska z mesta Dolný Kubín. Rapu sa venujem od roku 2005. Pôsobil som dlhú dobu v rapovej crew 24/7 s ktorou sme nahrali v roku 2007 demo CD pod názvom "Pohlad z naších očí" . Po tom čo sa naše cesty rozišli som v roku 2009 vydal sólo EP ktoré nieslo názov "Vec sa mení". Ubehli 2 roky a je čas spraviť niečo nové plné sily. Chcel by som tento rok 2012, najneskor zaciatkom 2013 vydat druhý sólovy počin, kde sa objaví veľa hostí a zaujimave produkcie.


 Llacosti(rap)
Zdravím posluchače a tým Mafia Records. Říkám si Llacosti a můžeš mě potkat v okolí České Lípy. Táhne mi na 20 a za majkem se pohybuju necelé 4 roky. V listopadu 2011 jsem vydal své debutové CD, které bylo kompletně postaveno na stažených beatech a samozřejmě také zdarma ke stažení. Jinak kromě beatů se snažím si vše obstarat sám a v začínám se zaučovat i ve tvorbě videoklipů, takže v nejbližší době můžete nějaký očekávat.1# DÁŠ JIM ŠANCI? Variabilní Status, Radúz, Brilliant Bet, La Resistance
2# DÁŠ JIM ŠANCI? Fojťas, DaStaffers, Honzus, Puerto Rico, Setup
3# DÁŠ JIM ŠANCI? ORIM, Santy, Notorikz, Dj Marw, Ougi
4# DÁŠ JIM ŠANCI? Rysk, Price, Odlišná Idea, Triple, MCK & AlliASS!
5# DÁŠ JIM ŠANCI? J.A, xtremeSTRESS , StephenMuzik, Scarehead, Frenzy
6# DÁŠ JIM ŠANCI? Rešpekt_ONE, Ynstynkt, Grow Vision, Temnota, Kriminal
Miniaplikaceautor článku: download: Roman Cintl
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    

 1.  LA-M-BLACK  marpopech@seznam.cz

Umě je dobrej Pechi a Motla jen do toho hoši
12.06.2012 14:32:21   
 2.  PrahaMan  

Musim souhlasit s Molotow-em Motl s Lowem takový lepsi undeground, určitě mají i navíc, ať se daří kluci
18.04.2012 18:08:05   
 3.  Jančů  

Né asi, Motlys do toho :)))
16.04.2012 12:03:15   
 4.  Molotow  

LOWO A MOTLA JEDOU VOLE!
15.04.2012 22:26:17   
 5.  Dr. Real  

Motla Top !!!!
15.04.2012 21:37:08   
 6.  Jiří   

Pro mě Erik Novak a Lowo, ostatní jsem ani nevyslechl do konce.
15.04.2012 12:25:17   

galerií: 0   komentářů: 6   zobrazeno: 5528x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ