článek

DÁŠ JIM ŠANCI? Nová Historie, Dežko ft. Kalo a Alex, Wenet vsp Mannia, EL Joke, T.Hallda!  

 

autor: cReeD / šance

Po delší odmlce vám opět přinášíme rapery, skupiny, beatmakery a jiné kreativní lidi, jimž chceme prostřednictvím těchto článků dát šanci na zviditelnění. Dnes se představí pětice ať už jednotlivců nebo skupin, kteří si přezdívají: Nová Historie, Dežko ft. Kalo a Alex, Wenet vsp Mannia, EL Joke, T.Hallda. Níže nezapomeňte hlasovat, anketa se bude pravidelně aktualizovat pod každým článkem a hlasy se budou automaticky sčítat za každého z vás, který se rozhodne hlasovat, ať už v tomto článku nebo v dalším. Vaším hlasem podáváte jedinci nebo skupině vy jako první svou pomocnou ruku a pokud hlasy promluví velkým počtem, potom jsme na řadě my.

Více informací o projektu: Dáš jim šanci?

Pokud i vy máte zájem, napište nám na email redakce@mafiarecords.cz a my vám zpětně zašleme více informací pro samotné zájemce.


Nová Historie (rap)
Skupina Nová Historie je seskupení dvou Hip-Hopových skupin - Unbeatable 2ojky (Blaaazin, Stewe ? Praha) a Dual Story Boyz (Rady, Hony, Keyn ? Litoměřice) a zpěvačky Barbory Kortusové. Už dřív, v době práce na našich předchozích deskách jsme spolu spolupracovali a odtud taky název ? tak, jak jsme spolupracovali v naší HISTORII, jsme se seskupili a NOVĚ něco nahráli. Tento rok se chystáme vydat album s názvem Originál. Bude tam něco mezi 13 a 15 stopami, ve kterých se bude jak repovat, tak i zpívat. Budou to věci od oldschoolu, přes RnB a disco až po newschool a DnB ? je nám vcelku jedno, do jakých podkladů nahráváme, co nás baví, to uděláme, proto bude CD velmi různorodé a každej si tam najde to svoje. Co se témat týče, je to to samé ? od vážných věcí, přes věci ze života až po úplné magořiny. Album bude bez featuringů ? 4 rapeři a dva zpěváci jsou až až. Co se hudebních podkladů týče, většinu zajistil Stewe, někde se objeví Cody Seven, Rederix a jednou Stumber, další jsou v jednání. Vydání se plánuje někdy na jaro, ale nechceme předbíhat a zbytečně se honit ? až to bude, tak to bude. Videoklip jsme se rozhodli natočit na trek Naše město ? téma, které, přestože je trochu klišé, se dobře vizualizuje. Naše originalita v tomto případě spočívá v tom, že jsme každá skupina z jiného města a máme tedy klip o dvou městech najednou. Natočeno máme od května 2011, ale měli jsme problém s post-produkcí, mezitím vydal Ektor videoklip na trek Most a hrad, což bude samozřejmě výborná příležitost pro hatery, aby nás osočili z kopírování, jelikož máme podobné záběry ? ale co taky dvakrát originálně natočit v Praze, že? Plánujeme i další videoklipy, snad se budou líbit.

Dežko ft. Kalo a Alex (rap)
Zde Vám posílám nový videoklip, který jsme dodělaly před 14 dny, ale je na internetu teprve od včerejšího večera. Skladba je o tom, že čas už nejde vrátit a jiné.Wenet vsp Mannia (rap)
Novojičínský producent a rapperka taktéž z Nového Jičína před pár dny hodili mezi lidi tuto novou skladbu s názvem "Jiný pohled". Pokud tě zajímá neokukaný styl a rap Mannii, produkce od Weneta, tak neváhej a poslechni si tento song. Nemáš co ztratit.
EL Joke (rap)
Zdravím Mafiarecords. Chtěl bych tenhle free track poslat do "Dáš jim šanci?" Děláme to, co nás baví a myslím, že každý, kdo se snaží, by měl dostat šanci se ukázat. Ať už bude mít kdokoliv nejvíc hlasů, jsem rád, že dáváte možnost nové generaci! :))


T.Hallda (rap)
Přeji krásný den. Chtěl bych Vám představit novou písničku z mého života. Beat urobil MJA a písnička se jmenuje Hold You. Život jsem neměl jednoduchý, jako spousta lidí na tomto světe a když vím, že někdo poslechne moje písně, tak mě to vždy nakopne a povzbudí. Budu tedy rád, když mě aspoň vyslechneš a budeš mým trackům naslouchat.


1# DÁŠ JIM ŠANCI? Variabilní Status, Radúz, Brilliant Bet, La Resistance

2# DÁŠ JIM ŠANCI? Fojťas, DaStaffers, Honzus, Puerto Rico, Setup

3# DÁŠ JIM ŠANCI? ORIM, Santy, Notorikz, Dj Marw, Ougi

4# DÁŠ JIM ŠANCI? Rysk, Price, Odlišná Idea, Triple, MCK & AlliASS!

5# DÁŠ JIM ŠANCI? J.A, xtremeSTRESS , StephenMuzik, Scarehead, Frenzy

6# DÁŠ JIM ŠANCI? Rešpekt_ONE, Ynstynkt, Grow Vision, Temnota, Kriminal

7# DÁŠ JIM ŠANCI? Motla, Evangelist, Erik Novak, Lowo, Llacosti


Miniaplikace

autor článku: download: Michael Plecitý
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    

 1.  Stan-ley  

Čus hele proč jsem v hlasování a přitom nejsem v žádném vydání ?
02.07.2012 14:11:23   
 2.  Prison  

Hele kto je ten One a Torry, vydyt tam nikde neni!:
01.05.2012 17:43:48   

galerií: 0   komentářů: 2   zobrazeno: 5198x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ