článek

DÁŠ JIM ŠANCI? Matea, Alpha Set, StreetSoul, Youngesin, Naše Teorie!  

 

autor: cReeD / šance

Uběhli tedy slíbené tři dny a my vám přinášíme opět pravidelnou dávku projektu DÁŠ JIM ŠANCI?, která se těší velkému úspěchu u vás čtenářů. Každý z vás dostane svou šanci, jen pořád přichází nespočet emailů od které postupně zařazujeme. Vyčkejte tedy, na všechny se dostane. Dnes se představí v článku jména umělců, jimiž jsou: Matea, Alpha Set, StreetSoul, Youngesin a Ústecká skupina Naše Teorie! Níže nezapomeňte hlasovat, anketa se bude pravidelně aktualizovat pod každým článkem a hlasy se budou automaticky sčítat za každého z vás, který se rozhodne hlasovat, ať už v tomto článku nebo v dalším. Vaším hlasem podáváte jedinci nebo skupině vy jako první svou pomocnou ruku a pokud hlasy promluví velkým počtem, potom jsme na řadě my.


Více informací o projektu: Dáš jim šanci?Pokud i vy máte zájem, napište nám na email redakce@mafiarecords.cz a my vám zpětně zašleme více informací pro samotné zájemce.

Matea(rap)
Říkají mi Matea a je mi 19 let . Pocházím z Holešova, což je malé město kousek od Zlína. Tímhle trackem sem chtěl dát najevo, že nic na svetě není víc, než životní rany a osud. Ať si kdosi at jsi jakysi člověk nad životem nikdo moc nemá a zníčí vše co chce a mi stím nic neudělame.Tahle písen je vlastně promotrack k mímu mixtapu .Ktery si mužete stahnout zde: http://uloz.to/x8oUBoC/matea-az-teprve-ted-mixtape-2011-rar
Alpha Set(skupina)
Posielam do súťaže skladbu s názvom Ty to vieš.Sme skupina Alpha Set ktorá má 4 členov.Ligo,Krpec,Arogant - rap a Janis - Spev.Pochádzame zo Slovenska konkrétne z Nitry.Prezentujeme a chceme prezentovať hudbu ktorá osloví väčšie spektrum ľudí.Chceme v našich songoch zanechať odkaz pre ďalšie generácie.Momentálne sa sústreďujeme na koncerty a snažíme sa nacvičiť top show,chceme aby bola pestrá a ľudí oslovila.
StreetSoul(rap)
Pocházím ze severského města Varnsdorfu, je mi 15 let a rapu se věnuji něco málo přes rok. Mám za sebou první Mixtape a před sebou spoustu další rozdělaných projektů. Dost lidí mi řeklo/napsalo, že moje flow je jiná, že mám jakýsi vlastní styl. Jestli tomu tak je, nechám na vás. Rozhodl jsem se tady prezentovat trackem "Vláda", který je myslím k aktuálnímu dění u nás výstižný. Pokud chcete poslechnout jiné tracky, tak myslím, že na mém YouTube kanálu se něco najde. S pozdravem pro všechny čtenáře - StreetSoul alias Nadupaný Robot.
Youngesin(rap)
Zdravím moje umělecké jméno je youngesina a jsem z malého města Vyškov, kousek od Brna. O hudbu se zajímám už celkem dlouho, hudba je můj život. Nedávno jsem vydal pár tracků..i tracky z mixtapu, který chystám a měl by být cca do 1-2mesicu hotovej, bude se jmenovat Otevři oči. Dělám jinou hudbu než tu dělaji nekteří, je to spíše newschoolhiphop, ale já si tu svoji hudbu pojmenoval a říkám tomu DOPE MUZIK.
Naše Teorie(skupina)
Singl "Jsme tady" od ústecké skupiny Naše Teorie.1# DÁŠ JIM ŠANCI? Variabilní Status, Radúz, Brilliant Bet, La Resistance

2# DÁŠ JIM ŠANCI? Fojťas, DaStaffers, Honzus, Puerto Rico, Setup

3# DÁŠ JIM ŠANCI? ORIM, Santy, Notorikz, Dj Marw, Ougi

4# DÁŠ JIM ŠANCI? Rysk, Price, Odlišná Idea, Triple, MCK & AlliASS!

5# DÁŠ JIM ŠANCI? J.A, xtremeSTRESS , StephenMuzik, Scarehead, Frenzy

6# DÁŠ JIM ŠANCI? Rešpekt_ONE, Ynstynkt, Grow Vision, Temnota, Kriminal

7# DÁŠ JIM ŠANCI? Motla, Evangelist, Erik Novak, Lowo, Llacosti

8# DÁŠ JIM ŠANCI? Nová Historie, Dežko ft. Kalo a Alex, Wenet vsp Mannia, EL Joke, T.Hallda!


9# DÁŠ JIM ŠANCI? Jurgiano, MC-3M, 3zghetta, Kexo a Zmena veci!
Miniaplikaceautor článku: download: Michael Plecitý
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    


galerií: 0   komentářů: 0   zobrazeno: 4074x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ