článek

DÁŠ JIM ŠANCI? Majkl Iks, Mc Tazz, J.L. Rock, SCUR a Andy!  

 

autor: cReeD / šance

Při bližším pohledu do administrace se ukázalo, že už se pomalu, ale jistě blížíme ke konci. Zbývá pouhých několik uživatelů jenž zařadíme do dvou či tří dílů pravidelné dávky "DÁŠ JIM ŠANCI?", která se těšila u vás tak velkého úspěchu. Doufejme tedy, že se přihlásí další jedinci, kteří se budou těšit vašim hlasům. Dnes se vám představí umělci jimiž jsou: Majkl Iks, Mc Tazz, J.L. Rock, SCUR a Andy! Níže nezapomeňte hlasovat, anketa se bude pravidelně aktualizovat pod každým článkem a hlasy se budou automaticky sčítat za každého z vás, který se rozhodne hlasovat, ať už v tomto článku nebo v dalším. Vaším hlasem podáváte jedinci nebo skupině vy jako první svou pomocnou ruku a pokud hlasy promluví velkým počtem, potom jsme na řadě my.


Více informací o projektu: Dáš jim šanci?
Pokud i vy máte zájem, napište nám na email redakce@mafiarecords.cz a my vám zpětně zašleme více informací pro samotné zájemce.

Majkl Iks (rap)

Zdravím fanoušky Mafiarecords, říkám si Majkl Iks, je mi 14 let a bydlím kousek od Kyjova. Rapu jsem se začal věnovat přibližně v listopadu roku 2010. Song, který vám chci představit není o mě, ale rapuji ho, jakože ho zažívám já. Má být o tom, že jsem schizofrenik, jsem plný beznaděje, nevím, co je skutečné a co jsou jen bludy, a tak se rozhodnu jednat, protože už mě začíná štvát tento složitý svět. Co udělám, uslyšíte v songu. Doufám, že se bude líbit.Mc Tazz (rap)

Takže zdravím. Jmenuji se Václav Poliak a prezentuji se pod přezdívkou (MC TAZZ). Bude mi 20 let a rapuju přibližně 3 roky. Tenhle track Buď sám sebou je ale můj první už taky starší ve kterým sem chtěl říct lidem aby se před druhými nepředváděli neschovávali se za jinou masku prostě, aby byli sami sebou. Určitě bych chtěl být úspěšný v hudbě posouvat se dál v moji cestě určitě v nejbližší době nahraju zas něco nového ale možná při lepší kvalitě nedivte se prosím kvalitě nahrávání, nahrával jsem to u kamaráda, který má jenom studiový mikrofon a ne žádný úpravy pro studio který mi i v tracku odzpíval refrén (Karinkos). Tak ať se vám líbí, děkuju.J.L. Rock (producent)

Čau, já jsem J.L. Rock a je mi 15. Dělám old school a trueschool beaty. Používám jenom samply a nedokresluju. Beatům se věnuju 2 roky a samplovat sem začal před necelým rokem. Do budoucna chci dělat beaty i pro nějaké
rappery a dělat víc remixů jako je tento. Zremixoval jsem Bumpyho Knucklese a jeho BAP.SCUR (skupina)

Jsme SCUR ( south city undergroud rappers) a pocházíme z Prahy. Skupina vznikla v roce 2009, jejímž zakladatelem je legendární Writer ,MC,Producent ? Fogosh.
V SCUR působí jako DJ legenda Českého RAPU ..EX CHAOZZÁK BASS (BA2s) a DJ Jofre. Spolu s Fogoshem na pódiu poskakuje MC Mickey ze skvélého projektu Gramy Gramatiky ,,Jsme věrni trueschoolu , pravdivému rapu s nadsázkou a humorem,,s dobrým beatem a láskou k rapu.Andy (rap)

Takže volám sa Andy, repu sa venujem cca 8 rokov a po niekoľkých demo CDs a mixtapoch som sa rozhodol nahrať netradičné EP s názvom Na Vlastné Triko, ktoré obsahuje 8 skladieb nahratých prevažne do notoricky známych gitarových inštrumentálov (napr. od Limp Bizkit, Linkin Park, P.O.D.). Na EP sa tiež nachádza spolupráca so živou kapelou Inner Response, s metalovým spevákom M.H. a taktiež svojimi skrečmi prispel DJ Rozpor. EP je na voľné stiahnutie k dispozícii na tomto linku: http://www.sendspace.com/file/vk6jl71# DÁŠ JIM ŠANCI? Variabilní Status, Radúz, Brilliant Bet, La Resistance

2# DÁŠ JIM ŠANCI? Fojťas, DaStaffers, Honzus, Puerto Rico, Setup

3# DÁŠ JIM ŠANCI? ORIM, Santy, Notorikz, Dj Marw, Ougi

4# DÁŠ JIM ŠANCI? Rysk, Price, Odlišná Idea, Triple, MCK & AlliASS!

5# DÁŠ JIM ŠANCI? J.A, xtremeSTRESS , StephenMuzik, Scarehead, Frenzy

6# DÁŠ JIM ŠANCI? Rešpekt_ONE, Ynstynkt, Grow Vision, Temnota, Kriminal

7# DÁŠ JIM ŠANCI? Motla, Evangelist, Erik Novak, Lowo, Llacosti

8# DÁŠ JIM ŠANCI? Nová Historie, Dežko ft. Kalo a Alex, Wenet vsp Mannia, EL Joke, T.Hallda!


9# DÁŠ JIM ŠANCI? Jurgiano, MC-3M, 3zghetta, Kexo a Zmena veci!


10# DÁŠ JIM ŠANCI? Matea, Alpha Set, StreetSoul, Youngesin, Naše Teorie!

Miniaplikaceautor článku: download: Michael Plecitý
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    


galerií: 0   komentářů: 0   zobrazeno: 3739x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ