článek

James Rosemond přiznává účast na zabití 2Paca!  

 

autor: Chosé / zajímavost

Záhada střelby, která rozpoutala hip-hopové sváry od pobřeží k pobřeží může být konečně uzavřena. James Rosemond, také známý jako "Jimmy Henchman", údajně přiznal svoji spoluúčast v roce 1994 při útoku na Tupaca Shakura, kterého střelili, okradli a nechali ho téměř na pokraji smrti v New Yorkském Quad Recording studiu. Podle zpráv z Village Voice od Chucka Philipse, Rosemond učinil doznání během jeho sezení loni na podzim. Jeho doznání ovšem nebude možno použít proti němu během soudního líčení v případu obvinění z prodeje drog, které padlo v červnu. Našli u něj kokain v hodnotě několika milionů dolarů.


Tupac učinil Rosemonda odpovědným za tento zločin v jeho singlu "Against All Odds", který nahrál před jeho zabitím v roce 1996 v Las Vegas. Podle Voice obsahovaly soudní dokumenty zmínku o "obžalovaného vlastních názorech v tomto konkrétním střílení", s odkazy na incident v roce 1994 s tím, že neobsahují konkrétní výpověď.
Philips dlouho vyšetřoval vraždy Shakura a kolegy MC, Notorious B.I.G.a. Shlédnul také přes 2000 výstav materiálu, které Los Angeles Times získali poté, co FBI je označila za fakeové.

V roce 2011 Dexter Isaac označil Rosemonda jako hlavního vedoucího střelby v roce 1994. "James Rosemond si mě najal na přepadení 2Paca před Quad Studiem".
Nikdo nebude zkoušet rekonstrukci. Je to New Yorský pomník omezení, která už dávno byla překonána před deseti lety. Rosemond si ochutnal život za mřížemi už po jeho drogovém případu. Také byl obviněn z nájemné vraždy v pátek. Isaac si odpykává trest za nesouvisející přepadení a zabíjení.autor článku: download: Márty Chosé
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    

 1.  Gajdy  

lehce )))
29.06.2012 13:44:09   
 2.  Twisp  

Zavádějící název článku. FU))
29.06.2012 00:41:24   

galerií: 0   komentářů: 2   zobrazeno: 7212x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ