článek

SebeRevolta, aneb řekni NE!  

 

autor: Chosé / zajímavost

"Nové kulty mladých a nespokojených lidí vznikají po celé republice. Dokonce i na Slovensku se šíří jako lavina. Každý, kdo chce změnu, začal tvrdě cvičit. Stovky mladých lidí se už k tomuto projektu připojilo a "organizovaně" trénují. Všechny srazy se totiž domlouvají přes sociální sítě, díky kterým se SebeRevolta tak rychle a masově šíří napříč kraji."

"Naše cvičení dává jasně najevo, že ne všichni mladí berou drogy. Že ne všichni mladí chtějí jít jen tupě s davem. Navíc si posilováním získáváme fyzičku a nové kamarády. Přidat se může každý." uvádí zakladatel SebeRevolty Marek Kadeta. Rychlost, s jakou se toto cvičení, za které stát neplatí ani korunu, je opravdu neuvěřitelná. Každým dnem přibývají noví a noví lidé. Ostatně, tady máte jedno motivační video:"

Zdroj: Blesk.cz (Noviny)

autor článku: Márty Chosé
 Reakce k článku
* Nick:
Email:
* Text:
Kód z obrázku: zlobr    

 1.  Kája  adidas156@seznam.cz

Ahoj, ta seberevolta, jde o to jak si vypracovat tělo a změnit postoj v životě, který ostatní lidé nevědí ? Kde by se trénovalo a jak často a dlouho, nemám s ničím zkušenosti. Díky za odpověď, piště na email :)
03.11.2012 23:51:32   
 2.  Rebe  

Nácky? To, že má někdo vyholenou hlavu neznamená, že je nácek ... Já osobně žiju s názorem, že všichni rozumní lidé nesoudí lidi podle barvi pleti, národnosti nebo třeba sex. orientace. A Revolta a jeho přátelé v tomto projektu jsou rozumní lidé. Já se snažím lidi nesoudit, ale když už tak podle toho jak se chovají. Soudit někoho podle charakteristiky s kterou se narodí a nejde měnit je ubohé, dětinské a trapné. A takový Revolta není. To ti může dojít po poslechu některé z jeho písní.
26.07.2012 20:50:40   
 3.  Kub Ass  

AbnoR : koho myslíš tím my ?? politiky policajty nebo fetky ?? ubožáku...Míru zdar
26.07.2012 16:47:57   
 4.  AbnoR  

boha, toto uz tu bylo...nezmenite nic, kor dyz do toho berete nacky vy idioti...tuto revoluci povedemem my, ne banda opic...
22.07.2012 23:51:08   
 5.  Lompa  

Nesmysl, proč by nemohl jít dělat koncert v klubu? Každý si volí cestu sám a jestli si dá na baru pivo nebo na hajzlu lajnu a nebo mrkvovej džus je přeci každýho volba
17.07.2012 21:23:31   
 6.  tomis  

uz se tesim na koncerty v cajovne, smajl, protoze po tomhle projevu budes trapak kdyz budes delat koncerty normalne v klubech atd atd atd.
17.07.2012 13:24:44   

galerií: 0   komentářů: 6   zobrazeno: 8861x  
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ